Sık Sorular Sorular

1-) e-derslik.com nedir?

e-derslik.com öğrencileri kazanım bazlı izleyen eksik yönlerini tespit edip gidermeye yönelik içerik sunan bir platformdur.

2-) e-derslik.com da neler var?

e-derslik.com ortaokul öğrencilerine yönelik matematik alt yapısını tamamlamış diğer derslerle ilgili çalışmalarını yürütmektedir.

3-) e-derslik.com ücretli midir?

Evet.Uzaktan eğitimi alacağınız dersi satın al butonuna tıklayarak kredi kartı ile güvenli ödeme yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.Üyeliğiniz 10 dakika ile en geç 24 saat içerisinde aktif hale getirilmektedir.Üyeliğiniz aktif hale getirildikten sonra fatura bilgilerinde belirttiğiniz e-posta adresinize üyelik bilgilerinizi göndeririz.Üyeliğiniz aktif hale geldikten sonra çalışmalara başlayabilirsiniz.

4-)İstediğim konuya çalışabilir miyim?

Maalesef e-derslik.com sistematiğinde ilk konudan başlayarak çalışabilirsiniz.Bir konunun video içeriklerini izledikten sonra o konuyla ilgili sorularla karşılaşırsınız.Sorulara vereceğiniz yanıtlara göre ilerlersiniz.Sonrasında konuyla ilgili online testler sizin için aktif olur?Testteki başarınıza göre sistem yeni konuya geçip geçmeyeceğinize karar verir.

5-)Üyeliğimi arkadaşımla beraber kullanabilir miyiz?

Üyelik kişiye özeldir. e-derslik.com öğrenciyi kazanım bazlı izler ve kişiselleştirilmiş bir eğitim sunar.Başkalarının sizin kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girmesi sistemin sizi tanımasını güçleştirir.Yani sistem sizi bir kazanımda güçlü gösterir.Gerçekte o kazanımda güçlü olan arkadaşınızdır.Kişiselleştirilmiş eğitim programının düzgün çalışabilmesi için kullanıcı adı ve şifreler kişiye özeldir.

6-)Bitirdiğim konulara tekrar çalışabilir miyim?

Evet bitirdiğiniz konulara tekrar çalışabilirsiniz.Bu bazı durumlarda daha önce karşılaşmadığınız yeni sorularla karşılaşmanızı sağlayabilir.


Last modified: Saturday, 14 November 2020, 8:26 PM